Škoda Octavia II

Značka: Škoda Octavia II combi
Motor: 1.9Tdi 77kw
Rok výroby: 2006
Palivo: Nafta

Škoda Octavia II combi 1.9 Tdi (77kw) 2006, u vozidla proběhla ekologická likvidace. Náhradní a originální díly z Škoda Octavia II combi 1.9 Tdi (77kw) 2006 je možno u nás také koupit, pro tento případ stačí zavolat na níže uvedené číslo.

Máte vozidlo, které je již nepojízdné? Potřebujete odtah autovraku a chcete, aby byla provedena jeho ekologická likvidace. Neváhejte nás kontaktovat, díky profesionálním službám a obrovským zkušenostem v oblasti likvidace autovraků je pro Vás služba EKO Autolikvidace jasná volba!

EKO Autovrakoviště - ekologická likvidace autovraků a vozidel všech typů a značek jako je Ford, Fiat, Renault, Chevrolet, Škoda, Volkswagen, Suzuki, Citroen, Peugeot, Mercedes a další...


Kontakt - Telefon Kontakt - Web


< zpět

Pokud hledáte profesionální službu stačí, když nás kontaktujete! Zavolejte na naši zelenou linku (ZDARMA) nebo využijte telefonní kontakt pro SMS, WhatsApp nebo Viber. Proto neváhejte, ozvěte se nám a domluvte si termín a čas, který Vám bude vyhovovat.

EKO Autolikvidace a Autovrakoviště Bílovec

Jsme přímý zpracovatel autovraků a autovrakoviště s certifikací pro ekologickou likvidaci vozidel. Přijedeme a vozidlo odtáhneme k ekologické likvidaci do našeho autovrakoviště. Náš pracovník s Vámi na místě vyřeší veškeré doklady tak, aby pro Vás byla likvidace vozidla hračka, bez rizika a nepříjemného čekání.

Máte možnost dovézt vozidlo k nám a nejste objednaní?
Nevadí, prostě přijeďte k nám a můžete vozidlo k ekologické likvidaci předat osobně na našem vrakovišti v Bílovci.

Rádi odpovíme na Vaše dotazy a zarezervujeme termín